my diary

(3.4-)7.4. 09|| In SchOol :D

7. dubna 2009 v 12:27 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~
Hi every one! Právě vám píšu ze školy :P Máme tu mizerný compy, tag sem nemůžu dát žádný smaily >:(. Jinak sry že sem mots nechodim (neni čas). Mno až budu doma, tak sem MOŽNÁ dam photky :)... Odkaz na moje lidko: http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=barusanda&auth=# Nejde sem dát odkaz GRRRRRRR! Upe pitomí toto. Fůůůůj teď mě tu ohrožuje nějaká vosa!! :DDD Napíšu vám sem dny jo?

PÁTEK Šli jsme do kina na nějakou Indii bo co :D. Mam fotku s kamojdama když sme mrzli před kinem x)) Film to byl dobrej, ale měla sem totálně naraženou prdu! xDDD I moje kamííí :P

SOBOTA Venku s kámošema... Twl málem nám kámoš spadnul do "čerstvého výkalu jejich pesana" :DD Nemá líst na strom! Spolužáci hráli fotbal. Sem jim slíbila že přijdu. Nebyl čas.

NEDĚLE Přátelák (volejbalovej) v Mladý Boleslavy. Byli jsme 5. z deseti. To je dobrý ne? A konečně sme porazili Nerátky! Všichni skákali a ječeli pstě bomba!! Jelikož sme rozdělený na dvě skupiny (A a B já jsem v Áčku) byli dvě místa. Naše Béčko bylo na 10. místě :DDDD. Trochu dál mno xDDD Ale Příbram ta byla NEPORAZITELNÁ naprosto. To se nedalo!!

PONDĚLÍ Škola škola škola... (respektive nuda nuda nuda) Sem sotala 2- z fýzy GRRRRR! A to sem se šprtala... :'( thE eND pp
 
 

Reklama