DIARY

16.4. o9|| Eurorebus-krajské kolo xDD

17. dubna 2009 v 19:01 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~

Ahojda lidičky x333
Neska budu psát o včerejšku ptže jsem jela na krajské kolo v Eurorebusu.
Bylo to pstě bombovýýýý x333

Jeli jsme autobusem, pak vlakem a nakonec tramvají. V autobuse jsme si s holkama pletly náramky z bavlnek (z MEJCH grrrr xDDDDDD) a četli jsme si nový Bravíčko. Sem byla úúpe nadšená, že vyhrál Robert P. v kategorii herce (hlasovala sem pro něj asi 100x :DD) a že Kristen S. byla aspoň druhá x333. Ale byla sem nasráánkovaná, že Disney udělá v HSM4 jiný obsazení GRRR xC. Když sme dorazili na místo, byla sem děsně vynerwená!! Ptže sem byla za jednotlivce a hrála sama za sebe x))
Totiž z naší třídy byla vybraný 2 jednotlivci a 1 tým (složený ze tří lidí). A když to poserete sami za sebe utrhnete si šílenou ostudu :D. Sem 3 otázky věděla a zbylých 19 jsem vytypovala xDDDD.
Byl tam i nějakej bufet, tak jsem tam šla si koupit sušenku. Navíc tam byla sranda s klukama z vyších ročníků :DD byli vážně fajn! Ale i moje BESTOWÝ kámojdy x3333!
Dokonce tam nahrávali i na YouTube!! A ty ceny!! Tam byl takovej počítač a k němu sedačka která byla připojená na pedály a volent s ručním ovládáním (:D) atd. Si to tam člověk mohl zkusit, tak sem tam šla. Teď jsem to několikrát nabušila. Řikam "já teda řidičák nedostanu :DD mno a ani tohle, ptže je jasný že to nevyhraju xDD."
TWL a ten pohár byl obrovskej!! Jááá ho chcíííí :DD V tom sále bylo přes 600 lidí a já byla jedna z nich :DD Ten sál byl 4x větší než naše tělocvična (a to jí máme sakra velkou).
Byl to úžasnej zážitek a proto doporučuji Vm všem navrhnout paní učitelce na zeměpis, zkusit vyplňovat kola do 15. ročníku eurorebusu. Stačí se jen zaregistrovat tvou třídu na http://eurorebus.cz/. A pilně vyplňujte :DDD
POZOR: je to až od 6.třídy.

A tady máte photky x333

~~

Kámošky...

1.
2.
3.
4.
5.
6.

~~

Ostatní

Faše Bajuu x33338.4. 2oo9|| Velikonoční válka s pistolkama :DD a míma božan(k)ama xD x33

9. dubna 2009 v 8:08 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~
HI!!
!Twl lidi!! To byly nej Velikonoce v mim životě!! fakt žhe jo! *mucQ* upe božíí! Byla největší prdel... Sme si s kámoškama naslibovali, že kluky k velikonocům pořádně zlejem :DD ale dopadlo to opačně :DDD zlili nás kluci :DDDD Samozdřejmě JÁ sem byla mokrá nejvíc :DD
---->
Šli jsme rychle koupit flašky vody do TESCA. Šla sem s Ančou a Ninuší, zatímco Klára nám hlídala tašky. Museli sme makat, protože kámoši měli zachvíli přijít :D. V dětskym oddělení sem našla pistolky za 10,- kč. Levný jak sviňa, tak proč ne? Nakoupily 4 flašky litrovky a stálo to něco málo přes páďu!! Doost levný. HEH! A pak nás kluci načapali jak jdeme s pistolkama a litrama vody. V pravidlech bylo, že nesmíme brát žádný sladký vody a ty hajzlové si vzali ochucenou litrovku... a pistolky :D. Pak sme si stanovili všichni území. Nalili sme vody do pistolek, propíchli víčka u flašek a začalo se hrát. Napřed se hrálo jen s dětskejma pistolkama a propíchnutejma víckama. Ale bobani (kluci :DDDDD) otevřeli víčka a polejvali nás jen tak vodou. První sem to schytala já. K. přiběh a vylil mi na hlavu 0,5 litrů :DD. Řikam "Tyvole to si děláš prdel" a ženu se za nim. OMG! Běham ryhleji něž von (mnoo........ asi ne :DD) tak sem ho stihla. A on debílek spadne na zem :DDDDD se toho znažim využít jenže v pistolce nemam vodu xDDD. Jako na potvoru. Přijde Č. a začne na mě lít minerálku. TWL! Běžim si naplnit stříkačku vodou. Klukům došly náboje (voda xDDDD) a běželi koupit novou. Nechali tam svoje smradlavý fusky. Teď už newim kdo z holek řek že tam maj ty ponožky... myslim že Anča. Šla jsem tam s ní každá polila jednomu klukovi (byli dva) ponožky. Všechy jsme si výtězoslavně plácli. HEH! Ale oni na to brzo přišli. A bylo po prdeli. Byla sem zlitá NESTEA (to je ten ledovej čaj) twl!! Kluci pak zdrhli. Museli jet... Každá z nás si nechala jednu pistolku... a jedna tam zbyla. Dali jsme jí kámojdě co přišla moc pozdě (mojí neej Lucíí).
<----
+ fotka naší holčičí bandy :D :) x33


Doufám že jste si Velikonoce užili stejně jako já :)
Vaše Bajuu *mucQ* x33

27.3. 09|| nejhorší den . . .

28. března 2009 v 13:47 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~
Hmmm tak... Jedna písemka se povedla 2. ne.... VŮBEC NE. Snědla sem asi kilo sladkýho vážně.....
A nabrečela kýbl........ Sem se snažila nejvíc jak sem mohla. Učila sem se do 22:30 a stejně to bylo na hovno a talisman taky...... Ještě že mam svojí rodinku a kámošky a kámoše.... :'/ ty mě podržej.... Jani (mysceneky.blog.cz) a Luci (winqa.blog.cz) mě vždycky podržej!!!! Mam vás strááášně ráda!!!!! Dyž sem si psala s Luckou na ajsku tak sem se totálně rozbulela................ ona mě podržela. Je mi teď mnohem líp.
A Janča taky........ řikala že to bude dobrý. Tak snad . Naši mi včera řekli, že když sem se tolik snažila, že jim bude jedno i když budu mít pětku...

Mno nic....... snažim se na to už nemyslet. Bude líp.
Tak jo.... se zase zasměju ok?

Já takový: "Já budu mít kouli!" a Tobi "No vidíš a já mam koule dvě!" :DDD
Bo ta objímačka před zemákem...... "já se bojim já se bojim" Sem objímala jen kámošky
"Kdo chce ještě obejmout?" twl kámoš takowý "jáá" řikam "pocem" teď ty záchvatý smíchu :DDD

Bajuunka

26.3. 09|| KONEČNĚ mám Rozbřesk :DDD

26. března 2009 v 19:44 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~
Hi everyone,
jak se má vaše maličkost? Moje šííííleně!!! Píšeme zejtra dva testy z Dějáku a Zemáku! Twl mam fááákt nahnáno! Taky že žeru čoklitku abych přestala mít nerva!! A porušila sem svoje pravidla... :D Sem hríšník...
Pravidlo 1. Nejíst sladké
Pravidlo 2. Nejíst sladké
Pravidlo 3. Nejíst sladké
Pravidlo 4. Nejíst sladké
Pravidlo 5. Nejíst sladké
......... a tak to pokračuje až do stovky :DDD
GRRRR umim vééélký howno!!! ještě že mam 1 z dějáku a 1,2 ze zemáku. fuuuu
Se fsadim že to zejtra poseru!! Jako fakt..... si musim vzít talisman (ten mi VŽDYCKY pomoh)
Taky že sem díky němu udělala skoušky mucQ* A moje kamííí ho ten den měli taky a na
"terror206" sme se dostali šecky :) Mimochodem terror206=gympl+naše třída. TWL už je tháááák pozdě a já ani nezačala se zemákem omg omg omg!!!
Taky se nemůžu dočkat na MA. TWL!! Prej "Prrrosimvás,... ale já už toho mam vážně dost." "Barrro vy si .... tou žehličkou ale ničíte ty vlasy...."
Držte mi palcéééé!!!
Faše bajuu


 
 

Reklama