16.4. o9|| Eurorebus-krajské kolo xDD

17. dubna 2009 v 19:01 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~ |  DIARY

Ahojda lidičky x333
Neska budu psát o včerejšku ptže jsem jela na krajské kolo v Eurorebusu.
Bylo to pstě bombovýýýý x333

Jeli jsme autobusem, pak vlakem a nakonec tramvají. V autobuse jsme si s holkama pletly náramky z bavlnek (z MEJCH grrrr xDDDDDD) a četli jsme si nový Bravíčko. Sem byla úúpe nadšená, že vyhrál Robert P. v kategorii herce (hlasovala sem pro něj asi 100x :DD) a že Kristen S. byla aspoň druhá x333. Ale byla sem nasráánkovaná, že Disney udělá v HSM4 jiný obsazení GRRR xC. Když sme dorazili na místo, byla sem děsně vynerwená!! Ptže sem byla za jednotlivce a hrála sama za sebe x))
Totiž z naší třídy byla vybraný 2 jednotlivci a 1 tým (složený ze tří lidí). A když to poserete sami za sebe utrhnete si šílenou ostudu :D. Sem 3 otázky věděla a zbylých 19 jsem vytypovala xDDDD.
Byl tam i nějakej bufet, tak jsem tam šla si koupit sušenku. Navíc tam byla sranda s klukama z vyších ročníků :DD byli vážně fajn! Ale i moje BESTOWÝ kámojdy x3333!
Dokonce tam nahrávali i na YouTube!! A ty ceny!! Tam byl takovej počítač a k němu sedačka která byla připojená na pedály a volent s ručním ovládáním (:D) atd. Si to tam člověk mohl zkusit, tak sem tam šla. Teď jsem to několikrát nabušila. Řikam "já teda řidičák nedostanu :DD mno a ani tohle, ptže je jasný že to nevyhraju xDD."
TWL a ten pohár byl obrovskej!! Jááá ho chcíííí :DD V tom sále bylo přes 600 lidí a já byla jedna z nich :DD Ten sál byl 4x větší než naše tělocvična (a to jí máme sakra velkou).
Byl to úžasnej zážitek a proto doporučuji Vm všem navrhnout paní učitelce na zeměpis, zkusit vyplňovat kola do 15. ročníku eurorebusu. Stačí se jen zaregistrovat tvou třídu na http://eurorebus.cz/. A pilně vyplňujte :DDD
POZOR: je to až od 6.třídy.

A tady máte photky x333

~~

Kámošky...

1.
2.
3.
4.
5.
6.

~~

Ostatní

Faše Bajuu x3333 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama