Duben 2009

SONB_1. kolo

18. dubna 2009 v 18:00 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~ |  souteze
INFO
~ bude se hlasovat v anketě,
protože když jsem dělala sonb
na svém starém blogu a nedělala
to podle ankety, mi jedna holka
začala nadvávat atd.
~ vypadnou dva lidi s nejmenším počtem
hlasů.


SOUTĚŽÍCÍ

1. Jméno, přezdívka: Monie
2. Blog: monci-zviratka.blog.cz
3. Stručně o blogu: je o všem koliv
4. Věk: 12

~~

1. Jméno, přezdívka: Peťa
2. Blog: sweety-stars.blog.cz
3. Stručně o blogu: o mladých hollywoodskych hviezdach
4. Věk: 15

~~
1. Jméno, přezdívka: Lenka (přezdívka Doggísek)
2. Blog: http://queen-sharpay.blog.cz
3. Stručně o blogu: Blogís o Ashley a Miley
4. Věk: 11

~~

1. Jméno, přezdívka: Luc.i.i.nka♥
2. Blog: luciinka93.blog.cz
3. Stručně o blogu: grafika, je tam galeria aj photoshooty,znama hra
the sims 3 a simpsonovci a hello kitty
4. Věk: 15

~~

1. Jméno: Barč!s
2. Blog: www.gallery4ever.blog.cz
3. Stručně o blogu: Taknějak o všem xD
4. Věk: 14

~~

1. Jméno: Elinka
2. Blog: elinka202.blog.cz
3. Stručně o blogu: o všem možném
4. Věk: 14

~~

1. Jméno: so-crazy-girl-princezzna
2. Blog: www.princezzna.blog.cz
3. Stručně o blogu: je tO takOvej MiX- Moe kecy, picty,...
4. Věk: 13

~~

1. Jméno: Christine
2. Blog: www.cullensworld.blog.cz
3. Stručně o blogu: muj blog je o twilight:-)
4. Věk: 14

~~

1. Jméno: Dudele
3. Stručně o blogu: Vše možný
4. Věk: ?

~~

1. Jméno: ._BuGiNa_15
3. Stručně o blogu: je na něm wšechno možný... :D
4. Věk: 11

~~

1. Jméno: cherina
2. Blog: cherina.blog.cz
3.Stručně o blogu: twilight :-*
4. Věk: 13

~~

1. Jméno: HanulíneQ
3. Stručně o blogu: všechno možný
4. Věk: 13

~~

1. Jméno: Lady JaNe
2. Blog: mysceneky.blog.cz
3. Stručně o blogu: mno je o myscene
4. Věk: 12

~~

1. Jméno: Dede
2. Blog: denisaskruz.blog.cz
3. Stručně o blogu: Je o Rihanně
4. Věk: 12

SONB_přihláška

17. dubna 2009 v 19:09 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~ |  souteze
*1. Jméno nebo přezdívka
*2. Mám/nemám blog
*3. Pokud máš blog napiš adresu
4. Stručně o tvém blogu
5. Věk


*=povinné

INFO

1. kolo již zítra od 18:00
2. Hlavní výhra- 2 měsíce propagace tvého blogu na mém (pokud blog nemáš výhra bude záložka atd.)
3. Beru max. 15 lidiček

16.4. o9|| Eurorebus-krajské kolo xDD

17. dubna 2009 v 19:01 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~ |  DIARY

Ahojda lidičky x333
Neska budu psát o včerejšku ptže jsem jela na krajské kolo v Eurorebusu.
Bylo to pstě bombovýýýý x333

Jeli jsme autobusem, pak vlakem a nakonec tramvají. V autobuse jsme si s holkama pletly náramky z bavlnek (z MEJCH grrrr xDDDDDD) a četli jsme si nový Bravíčko. Sem byla úúpe nadšená, že vyhrál Robert P. v kategorii herce (hlasovala sem pro něj asi 100x :DD) a že Kristen S. byla aspoň druhá x333. Ale byla sem nasráánkovaná, že Disney udělá v HSM4 jiný obsazení GRRR xC. Když sme dorazili na místo, byla sem děsně vynerwená!! Ptže sem byla za jednotlivce a hrála sama za sebe x))
Totiž z naší třídy byla vybraný 2 jednotlivci a 1 tým (složený ze tří lidí). A když to poserete sami za sebe utrhnete si šílenou ostudu :D. Sem 3 otázky věděla a zbylých 19 jsem vytypovala xDDDD.
Byl tam i nějakej bufet, tak jsem tam šla si koupit sušenku. Navíc tam byla sranda s klukama z vyších ročníků :DD byli vážně fajn! Ale i moje BESTOWÝ kámojdy x3333!
Dokonce tam nahrávali i na YouTube!! A ty ceny!! Tam byl takovej počítač a k němu sedačka která byla připojená na pedály a volent s ručním ovládáním (:D) atd. Si to tam člověk mohl zkusit, tak sem tam šla. Teď jsem to několikrát nabušila. Řikam "já teda řidičák nedostanu :DD mno a ani tohle, ptže je jasný že to nevyhraju xDD."
TWL a ten pohár byl obrovskej!! Jááá ho chcíííí :DD V tom sále bylo přes 600 lidí a já byla jedna z nich :DD Ten sál byl 4x větší než naše tělocvična (a to jí máme sakra velkou).
Byl to úžasnej zážitek a proto doporučuji Vm všem navrhnout paní učitelce na zeměpis, zkusit vyplňovat kola do 15. ročníku eurorebusu. Stačí se jen zaregistrovat tvou třídu na http://eurorebus.cz/. A pilně vyplňujte :DDD
POZOR: je to až od 6.třídy.

A tady máte photky x333

~~

Kámošky...

1.
2.
3.
4.
5.
6.

~~

Ostatní

Faše Bajuu x3333
8.4. 2oo9|| Velikonoční válka s pistolkama :DD a míma božan(k)ama xD x33

9. dubna 2009 v 8:08 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~ |  DIARY
HI!!
!Twl lidi!! To byly nej Velikonoce v mim životě!! fakt žhe jo! *mucQ* upe božíí! Byla největší prdel... Sme si s kámoškama naslibovali, že kluky k velikonocům pořádně zlejem :DD ale dopadlo to opačně :DDD zlili nás kluci :DDDD Samozdřejmě JÁ sem byla mokrá nejvíc :DD
---->
Šli jsme rychle koupit flašky vody do TESCA. Šla sem s Ančou a Ninuší, zatímco Klára nám hlídala tašky. Museli sme makat, protože kámoši měli zachvíli přijít :D. V dětskym oddělení sem našla pistolky za 10,- kč. Levný jak sviňa, tak proč ne? Nakoupily 4 flašky litrovky a stálo to něco málo přes páďu!! Doost levný. HEH! A pak nás kluci načapali jak jdeme s pistolkama a litrama vody. V pravidlech bylo, že nesmíme brát žádný sladký vody a ty hajzlové si vzali ochucenou litrovku... a pistolky :D. Pak sme si stanovili všichni území. Nalili sme vody do pistolek, propíchli víčka u flašek a začalo se hrát. Napřed se hrálo jen s dětskejma pistolkama a propíchnutejma víckama. Ale bobani (kluci :DDDDD) otevřeli víčka a polejvali nás jen tak vodou. První sem to schytala já. K. přiběh a vylil mi na hlavu 0,5 litrů :DD. Řikam "Tyvole to si děláš prdel" a ženu se za nim. OMG! Běham ryhleji něž von (mnoo........ asi ne :DD) tak sem ho stihla. A on debílek spadne na zem :DDDDD se toho znažim využít jenže v pistolce nemam vodu xDDD. Jako na potvoru. Přijde Č. a začne na mě lít minerálku. TWL! Běžim si naplnit stříkačku vodou. Klukům došly náboje (voda xDDDD) a běželi koupit novou. Nechali tam svoje smradlavý fusky. Teď už newim kdo z holek řek že tam maj ty ponožky... myslim že Anča. Šla jsem tam s ní každá polila jednomu klukovi (byli dva) ponožky. Všechy jsme si výtězoslavně plácli. HEH! Ale oni na to brzo přišli. A bylo po prdeli. Byla sem zlitá NESTEA (to je ten ledovej čaj) twl!! Kluci pak zdrhli. Museli jet... Každá z nás si nechala jednu pistolku... a jedna tam zbyla. Dali jsme jí kámojdě co přišla moc pozdě (mojí neej Lucíí).
<----
+ fotka naší holčičí bandy :D :) x33


Doufám že jste si Velikonoce užili stejně jako já :)
Vaše Bajuu *mucQ* x33

Dezz_0.1

9. dubna 2009 v 7:18 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~ |  designy
Název: Pixels design
Moje hodnocení: 79%
Od: 4.3.2oo9
Do: 22.4. 2oo9

Náhled:


(3.4-)7.4. 09|| In SchOol :D

7. dubna 2009 v 12:27 | BaJUu . b l o g . c z | ~ˇ^˘°˛ˇ~ |  my diary
Hi every one! Právě vám píšu ze školy :P Máme tu mizerný compy, tag sem nemůžu dát žádný smaily >:(. Jinak sry že sem mots nechodim (neni čas). Mno až budu doma, tak sem MOŽNÁ dam photky :)... Odkaz na moje lidko: http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=barusanda&auth=# Nejde sem dát odkaz GRRRRRRR! Upe pitomí toto. Fůůůůj teď mě tu ohrožuje nějaká vosa!! :DDD Napíšu vám sem dny jo?

PÁTEK Šli jsme do kina na nějakou Indii bo co :D. Mam fotku s kamojdama když sme mrzli před kinem x)) Film to byl dobrej, ale měla sem totálně naraženou prdu! xDDD I moje kamííí :P

SOBOTA Venku s kámošema... Twl málem nám kámoš spadnul do "čerstvého výkalu jejich pesana" :DD Nemá líst na strom! Spolužáci hráli fotbal. Sem jim slíbila že přijdu. Nebyl čas.

NEDĚLE Přátelák (volejbalovej) v Mladý Boleslavy. Byli jsme 5. z deseti. To je dobrý ne? A konečně sme porazili Nerátky! Všichni skákali a ječeli pstě bomba!! Jelikož sme rozdělený na dvě skupiny (A a B já jsem v Áčku) byli dvě místa. Naše Béčko bylo na 10. místě :DDDD. Trochu dál mno xDDD Ale Příbram ta byla NEPORAZITELNÁ naprosto. To se nedalo!!

PONDĚLÍ Škola škola škola... (respektive nuda nuda nuda) Sem sotala 2- z fýzy GRRRRR! A to sem se šprtala... :'( thE eND pp